Hoe werkt het?
image-placeholder.svg
54928827fb5dd18049fb3898_arrow_red.png
1.
Bestel je producten
54928827fb5dd18049fb3898_arrow_red.png54928c272acbbf7e49506e47_pistoletje.png54928cb2f71ee44903d6f991_Waldkorn.png
2.
Registreer je gratis op onze website
5492925b2acbbf7e49506eec_bestelauto.png54928827fb5dd18049fb3898_arrow_red.png
3.
Wij bezorgen gratis op jouw adres
54928827fb5dd18049fb3898_arrow_red.png
Eet smakelijk!
image-placeholder.svg

aanbieding!

Warmvlees met satésaus bestellen

Warmvlees met satésaus

Van €3.55 voor €2.95

aanbieding!

Selleriesalade bestellen

Selleriesalade

Van €1.95 voor €1.55

aanbieding!

Big Budget Burger speciaal met oude kaas  en spek (op een italiaanse bol) bestellen

Big Budget Burger speciaal met oude kaas en spek (op een italiaanse bol)

Van €5.25 voor €4.25

aanbieding!

Italiaanse bol met pikante tonijnsalade en frisse slamix bestellen

Italiaanse bol met pikante tonijnsalade en frisse slamix

Van €3.25 voor €3.25

Broodje van de maand

Maandbroodje Juni Rustico Bonk wit met gerookte zalm, sandwich delight naturel, gemengde sla, mosterd-dille saus en verse dille bestellen

Maandbroodje Juni Rustico Bonk wit met gerookte zalm, sandwich delight naturel, gemengde sla, mosterd-dille saus en verse dille

Prijs: €4.25

Uw winkelmandje


Op dit moment is de winkel gesloten.

Aalsmeer

Witteweg 64
Tel. 0297 370270 | Fax: 0297 370764
Email: aalsmeer@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek

Beverwijk

Rietlanden 5
Tel. 0251 770063 | Fax: 0251 770016
Email: beverwijk@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek

Informatie

KVK nummer: 37089922
Btw nr. 184 76 15 05 B01

Alkmaar (Beverkoog)

Berenkoog 40
Tel. 072 5641800 | Fax: 072 5640630
Email: alkmaar@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek

Haarlem (Waarderpolder)

Kuppersweg 77
Tel. 023 5344555 | Fax: 023 5344777
Email: haarlem@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek
 
 
 
 

Almere

Amsterdamweg 1
Tel. 036-5343872 | Fax: 036-5347439
Email: almere@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek

Hoorn/Zwaag

De corantijn 31d
Tel. 0229 298989 | Fax: 0229 297470
Email: zwaag@budgetbroodjes.nl
Voeg toe aan uw adresboek

Openingstijden

Ma. t/m vr. vanaf 07.00 uur.
Alkmaar en Haarlem zaterdag geopend van 10 tot 14.00. Overige weekend-bestellingen kunt u in overleg doen.

WIJZIG UW REGIO


Selecteer een Budget broodjes filiaal bij u in de buurt.